SOSYAL MEDYA

YÖNETİMİ

Retail Three Web Design, markanız, hedef kitleniz ve hedefleriniz için bir sosyal medya pazarlama stratejisi tasarlayabilir ve optimize edebilir.

Yeni müşterileri hedeflemenize ve onlara ulaşmanıza, marka bilinirliği ve sadakati oluşturmanıza, arama motoru sıralamalarını yükseltmenize ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olacağız.

Sosyal medya pazarlama uzmanlığımız, Facebook ve Twitter, Pinterest ve Instagram, LinkedIn, Snapchat, Tumblr, Google+ ve YouTube gibi en popüler ağ ve portalları içerir.

Ayrıca, genç veya niş izleyici kitlesini hedef alan yeni ortaya çıkan yeni platformların çok üstünde yer alıyoruz.

Alt satırınızı yönetmek için, Retail Three Web Design, kullanıcı katılımı metriklerinin tamamını, beğenilerden, sohbet edenlerden ve yeniden tweet'lerden tıklamalara, gösterimlere ve diğer etkileşimlere kadarki tüm bilgileri izlemek için yerleşik araçlar kullanabilir.

 

Bu, sosyal medya reklamcılığının etkinliğini doğru bir şekilde ölçebileceğiniz, yatırımınızın getirisini ölçebileceğiniz ve pazarlama dolarınızı en iyi şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Hakkımızda                              Hizmetlerimiz                              Kariyer                              İletişim
Biz Kimiz ?                               Web Tasarım                               İş Başvuru                         Tel     : 00 216 505 90 42
Projelerimiz                              Seo Yönetimi                                                                       Mobil : 00 532 507 11 09           
                                               Adwords Yönetimi                                                                Adres: Çakmak Mah. Saatçi Sk. 
                                               Sosyal Medya Yönetimi                                                                   No: 17 D:8 Ümraniye
                                               Profesyonel Fotoğraf Çekimleri                                                        İstanbul - Türkiye
                                               Marka Yönetimi
Since 2016 - Retail Three Web Design  I  Tüm Hakları Saklıdır.
  • Retail Three Web Design
  • Retail Three Web Design
  • Retail Three Web Design
  • Retail Three Web Design
  • Retail Three Web Design